Mete Demirci

Çağrı Merkezi 0850 532 33 11
Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Değerlerimiz
- Özgünlük
Eşine rastlanmamış çekimler yapmak.
+ Yaratıcılık
Kreatif düşüncenin sınırlarını zorlamak.
+ Bağımsızlık
Her yerde ve her zaman çekim yapmak.
+ Çağdaşlık
Son teknoloji makinalar ile hizmet vermek.
+ Uzmanlık
Yaptığımız işin en iyisi olmak için öğrenmeye devam etmek.

Mete Demirci

1989 Artvin doğumlu olan Mete Demirci Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Fotoğrafçı bir ailenin içinde büyümüş olup amcası ve babası okul yıllarından beri fotoğrafçılık ile uğraşmışlardır ve bu sanata dahil olmasında ki en büyük etkenlerdir. Babasının her ay aldığı 36 pozu bitirmek onun en büyük hobilerinden olmuştur.

Lise yıllarında merak sardığı oyunculuk sevdasına Çanakkale 18 Mart Üniversitesin de Bankacılık ve Sigortacılık okurken kurduğu Kampüs Tiyatro topluluğunda hem başkanlık hem de kamera önü oyunculuk eğitimleri ile devam etmiştir. İzmir’de üniversite okurken katıldığı Kariyer ve Yönetim Kulübü bünyesinde 3 yıl gönüllü olarak görev yapan Mete Demirci Kültür & Sanat takımı Üyeliği, Basın-Yayın Koordinatörlüğü ve Yönetim Kurulu Üyeliği Yapmıştır. Okul ve kulüp yıllarında Kariyer Kongresi’13 ve Uluslararası proje olan World of Speechmaker projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Okul yıllarında 5 yıl boyunca çeşitli öğrenci kulüplerine ve bireysel kişilere Temel ve İleri fotoğrafçılık eğitimleri vermiştir.

Ayrıca grafik tasarımı ve Belgesel Filmleri üzerine merakı olup bu yönde çalışmaları sürmektedir. Abisi ile kurduğu MetON Photography bünyesinde 4 yıldır profesyonel olarak Düğün Dış Çekim, Ürün ve Moda fotoğrafçılığı yaptıktan sonra tecrübelerini aktarmak için fotoğraf eğitmenliği ve profesyonel fotoğrafçılık yapmaya devam etmektedir.

Mesleki Başarılar

• Düğün Çekimi
• Ürün Çekimi
• Moda Fotoğrafçılığı
• Turizm Fotoğrafçılığı
• Katalog Tasarımı