Aile Fotoğrafçılığı

  • aile fotoğrafçılığı
  • aile fotoğrafçılığı

Aile Fotoğrafçılığı

İçinizi Isıtacak Aile Albümleri

Yılların eskitemediği, değişmez geleneklerden biri de en güzel giysilerin giyilip, tüm ailenin bir arada olduğu keyifli aile fotoğraf çekimleridir. Maaile; çocuklar, torunlar, kuzenler ve yeğenlerle geçirilen mutlu bir günü profesyonel fotoğraf çekimi ile ölümsüzleştirmek; ortaya çıkan fotoğraf karelerini yıllar boyu hatıra olarak saklamak aile fotoğrafçılığı ile mümkün. Aile fotoğrafçısı hizmeti veren ajanslar aracılığıyla kaliteli albümler edinebilirsiniz.

Zamanla yarışan tek şey; fotoğraflar… Aile albümleriniz yıllara dirensin…

Hızla akıp giden zamanın karşısında ayakta kalabilen tek şey fotoğraflar. Aile fotoğrafçılığı, çekim türleri içinde en anlamlı ve değerli olanlardan. Aile üyelerinin stüdyo ya da açık alanlarda, aile toplantılarında, piknik ve barbekü partilerinde, kahvaltılarda, anneler ve babalar günlerinde bir araya geldikleri zamanlarda aile fotoğrafçısı tarafından çekilen profesyonel aile fotoğraf çekimleri albümleri süslüyor. Bakıldıkça yüz güldüren hatıralar oluyor.

Herkes çeker, biz fark yaratırız!</blockquote

[twentytwenty][/twentytwenty]

Neden Aile Fotoğrafçılığı? – En Sevdiklerinizle En Hatırlanası Anlar

Duvarlarınızı aile fotoğrafları dışında daha güzel neyle süsleyebilirsiniz ki? Ya da albümlerinize her baktığınızda ailenizle yaşadığınız keyifli bir günün sıcaklığını hatırlamak istemez misiniz? Aile fotoğrafçılığı sizlere dilediğiniz kadar fotoğraf çektirme fırsatı veriyor. Yıllarca saklayacağınız, çocuklarınıza ve torunlarınıza göstereceğiniz hatta onlarla da aynı anları yaşayacağınız aile fotoğraf çekimleriniz olsun istiyorsanız aile fotoğrafçısı hizmetlerinden yararlanmalısınız.

Mutlu Yarınlara Mutlu Anılar Eşlik Etsin…

En keyifli çekim türlerinden biri olan aile fotoğrafçılığı sayesinde ailelerin samimi dünyasına giriş yapan fotoğrafçılar aile fotoğraf çekimi ile farklı bir deneyim yaşıyorlar. Belirli bir kurgusu olan ya da tamamen doğaçlama gelişen çekimlerde eğlenceli anlar ortaya çıkıyor. Albümleri süsleyecek fotoğraf karelerinin her birinin üstünde özenle duruluyor. Aile bireyleri bugün için özel olarak hazırlanıyor ve kameraların karşısına geçiyorlar.

Aile fotoğrafçılığı özel çekim kategorisinde değerlendirilirken ücretler de istenilen konsepte, kullanılacak mekana ve ekipmana, çekim süresine, ekstra hizmetlere göre değişmektedir. Aile fotoğraf çekimi fiyatları fotoğrafçıların kendi kriterlerine göre de belirlenebilir.

Nasıl Olmalı? – İyi Fotoğraf Emek ve Sabır İster!

Aile fotoğrafçılığı diğer çekim türlerine göre daha zordur. Belirli bir topluluğu yönetmek ve beklentilerine cevap vermek fotoğrafçıyı zorlayabilir. Bu nedenle aile bireylerine çekim konsepti hakkında ön bilgi verilmeli, mekan çekimi yeri gösterilmeli, kullanılacak fona uygun giyinmeleri istenmelidir. Profesyonel sonuçlar için işini önemseyen bir aile fotoğrafçısı ile çalışmak gerekir. Bu nedenle:

• Ailenin beklenti ve taleplerine göre hareket edilmeli.
• Son teknoloji ekipman ve makine kullanılmalı.
• Belirli bir senaryoya göre aile fotoğrafı çekimi yapılmalı.
• Photoshop gibi düzenleme programları ile kusursuz görüntü yakalanmalı.
• Ailenin istediği formatlarda aile fotoğrafı çekimi hizmeti teslim işlemleri tamamlanmalıdır.

Foto Life Ailenizin Dostu Oluyor…

Foto Life aile fotoğrafı çekimi hizmeti ile anılarınızı ölümsüz kılmaya devam ediyor. Özel günlerinizde ya da dilediğiniz herhangi bir günde aile albümleriniz için yaratıcı ve eğlenceli fotoğraflar çekiyoruz. Türkiye’nin her yerinde aile fotoğraf çekimleri hizmeti veren aile fotoğrafçısı ekibimiz son teknoloji ekipmanları sayesinde üstünden ne kadar zaman geçse de akıllarda kalacak fotoğraflar hazırlıyorlar.

Fotoğraf Danışmanı


Farkındalık yaratacak çekimler deneyimli ekiplerden çıkar. Çekim projesinin başlangıcından teslimine kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti: "Fotoman"

"Fotoğraf Çekmek Sanattır"

Sıkça Sorulan Sorular

- Çekimler nerede yapılıyor?
Fotoğraflar ailenin belirlediği mekanlarda ya da stüdyolarda yapılıyor. İstek halinde evde de çekim gerçekleştiriliyor.
+ Çekimler kaç saat sürüyor?
Toplu ve bireysel fotoğraf çekimleri yaklaşık 3 – 5 saat aralığında oluyor. Çekim yapılacak kişi sayısı da belirleyici etken.
+ Ücreti neye göre belirliyorsunuz?
Çekim ücretleri aile bireylerinin sayısına, istenen konsepte göre değişiyor. Detaylı bilgi için bizi aramanızda fayda var.

Neden Biz?

  • Türkiye’nin en iyi fotoğraf ekibi
  • Alanında uzman ve ödüllü fotoğrafçılar
  • Son teknoloji ekipmanlar
  • Kurumsal danışmanlık hizmeti
  • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti
  • Sektörel ve kişisel çözümler
  • Fotoğrafçılık Eğitimi - Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu
  • Laf olsun diye söylemiyoruz, biz bu işin kitabını yazdık

Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Sosyal Medyada Paylaş