Fotoman

Çağrı Merkezi 0850 532 33 11
Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Değerlerimiz
- Özgünlük
Eşine rastlanmamış çekimler yapmak.
+ Yaratıcılık
Kreatif düşüncenin sınırlarını zorlamak.
+ Bağımsızlık
Her yerde ve her zaman çekim yapmak.
+ Çağdaşlık
Son teknoloji makinalar ile hizmet vermek.
+ Uzmanlık
Yaptığımız işin en iyisi olmak için öğrenmeye devam etmek.
fotoğraf danışmanı

Kurumsal Fotoğraf Danışmanı

Kaliteli fotoğraf projeleri deneyimli ekiplerden çıkar… Foto Life “Fotoman” çalışma sistemi ile çekim projesinin başlangıcından iş teslimine kadar alanında uzman fotoğraf danışmanlığı ve profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti sunuyor.

Ürün çekimlerinden kataloglara, kongre ve fuar fotoğrafçılığından basın çekimlerine kadar firmanızın ihtiyaçlarına uygun detayları düşünen profesyonel “Fotoman” ekibi ile kişisel ve kurumsal çekimler yapmanın önemini fark edecek, ürün ve hizmetlerinizi farklı kollardan tanıtacak, organizasyonlarınızı ölümsüzleştireceksiniz.

Fotoğraf Koçluğu

Ücretsiz fotoğraf danışmanlığı

Fotoman ücretsiz fotoğraf danışmanlığı ile çekim analizleri yapılır, sektörel çözümler ile farkındalık yaratacak projeler hazırlar.

Firma ve kişi ziyaretleri

Fotoğraf çekimleri için bilgilendirme taleplerinde Fotoman, firma ve kişi ziyaretleri yaparak çekim süreçleri hakkında fotoğraf danışmanlığı yapar.

Çekim teknik danışmanlığı

“Fotoman” firma ve kişi ihtiyaçlarına uygun teknik çözümler belirleyerek özel çekim senaryosunu hazırlar. Fotoğraf danışmanlığı sayesinde, farkındalık yaratacak özgün projeler üretir.

Tanıtım ve reklam danışmanlığı

Fotoman, tamamlanan çekimlerin tanıtım ve reklam araçlarında nasıl kullanılması gerektiği ve stratejik taktikler hakkında firma ve kişiyi yönlendirir.