Hakkımızda

Çağrı Merkezi 0850 532 33 11
Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Değerlerimiz
- Özgünlük
Eşine rastlanmamış çekimler yapmak.
+ Yaratıcılık
Kreatif düşüncenin sınırlarını zorlamak.
+ Bağımsızlık
Her yerde ve her zaman çekim yapmak.
+ Çağdaşlık
Son teknoloji makinalar ile hizmet vermek.
+ Uzmanlık
Yaptığımız işin en iyisi olmak için öğrenmeye devam etmek.
fotoğraf stüdyosu

Profesyonel Fotoğraf Ekibi Foto Life

Foto Life, alanında uzman fotoğrafçılar, reklamcılar, art direktörler, metin yazarları, kurgu ve montaj ekibi ile sektörel çözümler sunmak ve “fotoğraf çekmek” anlayışını değiştirmek için kurulmuştur.

Foto Life Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğraf merkezi olarak her alanda verdiği profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Web Home bünyesinde 2012 yılında kurulan Foto Life, kişi ve kurumlara özel fotoğraf uygulamaları ve fotoğrafçılık eğitimleri ile sektörünün en iyi markalarından biridir.


Özgün Projeler

Her fotoğrafın farklı bir hikâyesi olduğuna inanan ekibimiz, teknik donanıma ek olarak yaratıcılığı ile senaryolaştırdığı anlatımlara hayat kazandıran detaylar sunmaktadır. Bu detayların eşliğinde fotoğrafın sanatsal yönünü ön plana çıkartan benzersiz çalışmalara imza atarız. Özgünlüğü tanıtım çalışmalarında ilk basamak olarak gören Foto Life, tüm projelerini benzersizlik ve fark yaratmak temeli ile oluşturur.

Stüdyo


Alanında uzman fotoğrafçı kadromuz önderliğinde çekimlerinizi son teknolojik ekipmanlarla donatılan stüdyolarımızda, size ait stüdyolarda veya belirlenen mekânlarda gerçekleştirmekteyiz. Açık ve kapalı alan uygulamaları ile havadan ve sualtı fotoğraf çekimleri sayesinde fark yaratmaktayız.

Senaryo ve kurgu ekibimiz ile projenin taslak aşamasından teslimine kadar her süreçte en yeni uygulamaları kullanarak çarpıcı ve fark yaratacak fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Görsellerimizi ayrıca katalog, broşür ve afiş benzeri basılı malzeme formatlarında da hazırlıyoruz.

Her Alanda Hizmet Seçeneği

Geniş bir alanda hizmet portföyüne sahip, kurumsallık ölçüsünde çalışmalar yapan sektörün öncü firmasıyız. Güvenilir, deneyimli ve uzman bir kadro eşliğinde en doğru, başarılı kareleri senelerdir sizlerle buluşturuyoruz. Bu bağlamda profesyonel hizmet alanlarımız:

Kurumsal Çekimler
Özel Çekimler
Açık Hava Çekimleri
Konsept Çekimler
Tanıtım Filmi Çekimi

Neden Biz?

  • Alanında uzman fotoğrafçılar
  • Profesyonel proje ekibi
  • Son teknoloji ekipmanlar
  • Her alanda hizmet yetkinliği
  • Kurumsal bakış açısı
  • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti
  • Sektörel ve kişisel çözümler
  • Eğitim imkanı
  • Her yerden ulaşım
  • Ödeme kolaylığı