Hava Fotoğrafçılığı Çekimi

 • hava fotoğrafçılığı çekim
 • hava fotoğrafçılığı çekimi
 • hava fotoğrafçılığı çekim
 • hava fotoğrafçılığı çekimi

Hava Fotoğrafçılığı Çekimi

Gökyüzünden Tanıtım Ayrıcalığı!

Mekanınızın, fabrikanızın, şehrinizin ve bölgenizin havadan fotoğraflarını ve videolarını çekerek tanıtımını yapmak istemez misiniz? İnsansız hava araçları ile artık her şey mümkün! Gelişen teknoloji ile birlikte etkili ve yaratıcı reklam araçlarından biri olarak karşımıza çıkan hava fotoğrafçılığı ile tanıtımın profesyonel fotoğraf çekimi yüzünde yerinizi alacaksınız.

Havadan çekimin etkileyici gücü ile tanışın… Foto Life ekibinden tanıtımın farklı yüzü…

 

Kuruluşların en önemli pazarlama ve reklam araçlarından olan fotoğrafları sıradanlıktan kurtaran havadan çekimler, yeni yeni dikkat çekiyor. Herhangi bir alanı tüm açılardan, değişik karelerde çekme işlemi olan hava fotoğrafı çekimleri ile artık her şey ayrıntılarıyla ekranımızda. İnternet sitelerinden kataloglara kadar her türlü tanıtım materyalinde yararlanılan fotoğraflar ile kurumsal kimliğinizi pekiştirmeniz artık daha kolay.

Herkes çeker, biz fark yaratırız!

 

[twentytwenty][/twentytwenty]

Her Açıdan Çekim, İkna Edici Reklamlar!

Hava fotoğrafçılığı çekimleri büyük bir firma olmak isteyenlerin olmazsa olmazıdır. İster üretim ister satış yapın, her alanda tanıtımınızı yapmanızı sağlayacak fotoğraflarda ve videolarda fark yaratmak sizin elinizde. Elle tutulur materyaller ile her daim daha başarılı reklamlar yapacak, gelirlerinizi artıracaksınız.

Hava Fotoğrafçılığı İle Firma Gücünü Yansıtın!

Havadan fotoğraf çekimleri, bilgisayar sistemi ile kontrol edildiği için tanıtım modelleri içinde en güvenilir olanlardan. Büyümekte olan ve gelişmiş kabul edilen kuruluşlar, kendilerini tanıtmak için bu yönteme başvuruyorlar. Farklı açı ve ışıklarda görüntü yakalama kolaylığı sağlayan hava fotoğrafçılığı, firmalara eşsiz tanıtım yolu sunuyor.

En klas ve ayrıcalıklı tanıtım modellerinden olan hava fotoğrafçılığı fiyatları diğer çekim türlerine göre biraz daha pahalıdır. Havadan çekim fiyatları çekim yapılacak sektöre, çalışma saatlerine ve mekanlarına, kullanılan ekipmanlara ve ekstra hizmetlere göre değişiklik gösterir. Alınan sonuçlar verilen parayı kesinlikle karşılar.

İşinizi Kime Emanet Ettiğinizi Bilin…

Reklam sektörünün öncülerinden Foto Life sizlere sadece kaliteli görseller sunmuyor. Aynı zamanda hava fotoğrafçılığı ile firmanızı, mekanınızı, kentinizi etkili 360 derece çekim şeklinde tanıtma fırsatı veriyor. Çekilen fotoğrafları ve videoları internet adreslerinizden sunumlarınıza kadar her yerde sergilersiniz. Fotoğraflarınızı promosyonlarınızın üzerine bastırabilir, billboardlarda ve açık hava çekimi reklam alanlarında, dergilerde kullanabilirsiniz. Videolarınızı televizyonlardan diğer görsel tanıtım mecralarına kadar her yerde kullanırsınız.

• Çekilen fotoğraf sayısına,
• 360 derece çekim olup olmamasına,
• Dış ve iç mekan uygulamalarına,
• Baskı ve sayfa adedine,
• Teslimat şekline göre ücretlendirilen çalışmalarımız bütçenizi sarsmayacak, aksine sektördeki sıralamanızı artıracak.

Hava fotoğrafçılığı ile profesyonel yüzünüzü yansıtın!

Fotoğraf Danışmanı


Farkındalık yaratacak çekimler deneyimli ekiplerden çıkar. Çekim projesinin başlangıcından teslimine kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti: "Fotoman"

"Fotoğraf Çekmek Sanattır"

Sıkça Sorulan Sorular

- Hava fotoğrafçılığının maliyeti yüksek mi?
Hava fotoğrafçılığında farklı ekipmanlar kullanıldığı için projelerin maliyeti de diğer çekim türlerine göre biraz daha pahalıdır.
+ Her yerde ve koşulda çekim yapıyor musunuz?
Bütün hava şartlarına dayanıklı makinalar ile Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti vermekteyiz.
+ Havadan çekimler nasıl yapılıyor?
Fotoğrafçı ekibimiz havadan çekim makineleri ile fabrikalarınızın, otellerinizin, restoranlarınızın çekimlerini yapıyorlar.

Neden Biz?

 • Türkiye’nin en iyi fotoğraf ekibi
 • Alanında uzman ve ödüllü fotoğrafçılar
 • Son teknoloji ekipmanlar
 • Kurumsal danışmanlık hizmeti
 • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti
 • Sektörel ve kişisel çözümler
 • Fotoğrafçılık Eğitimi - Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu
 • Laf olsun diye söylemiyoruz, biz bu işin kitabını yazdık

Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Sosyal Medyada Paylaş