Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi

Hikayenizi Milyonlara Anlatın!

Firmanızı anlatmanın en kolay yolu tanıtım filmleri ile hedef kitlenize ulaşmaktır. Hepimiz fotoğrafları ve videoları daha kolay hatırlarız. Bu nedenle akılda kalıcı olmanın yolu profesyonel fotoğraf çekimi ve tanıtım filmlerinden geçiyor. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, ürün ve hizmetlerinizi aktarmanın başarılı yolu kişilerin görsel algısına hitap etmek. Kendinizi bundan iyi tanıtamazsınız! Tanıtım filmi çekimi ile farkınızı ortaya çıkarırsınız!

Kimsiniz, neler yaptınız, neler yapacaksınız? Profesyonel tanıtım filmleri ile dünyaya seslenin…

 

Kurumsal anlamda hazırlanan videoları toplantılarda, lansman ve açılışlarda, kongre ve fuarlarda da kullanacaksınız. İnternet adresinizde yer alan tanıtım filmleri müşterilerinize güven verirken; sosyal medyada yapacağınız paylaşımlar ile milyonlara ulaşacaksınız.

Detaylı Bilgi İçin www.firmatanitimfilmi.com.tr Web Sitemizi Ziyaret Ediniz

Herkes çeker, biz fark yaratırız!

 

[twentytwenty][/twentytwenty]

Her Sektörün İhtiyacı: Kendini Tanıtmak…

Potansiyel müşterilerinin dikkatini çekmek, farkındalık oluşturmak, rakiplerinden ayrılmak isteyen herkes tanıtım filmi çekimleri ile hedeflerine yaklaşıyor. Hem kurumsal hem de ürün satışına yönelik tanıtım filmleri ile sektörel fark yaratmak mümkün hale geliyor.

Çağın Gerisinde Kalmayın – Markanızı 1. Sıraya Taşıyın…

İnternet dediğimiz etkili reklam aracı kişilerin hedef kitlelerine nokta atışı yapmalarına olanak tanıyor. Aynı anda dünyanın farklı ülkelerindeki insanlara ulaşmayı sağlayan bu teknolojik rahatlık beraberinde reklam araçlarının gelişmesini sağlıyor. Tanıtım filmleri de firmaların ürünlerini, hizmetlerini, kendilerini dünyanın her yerine ulaştırmalarını sağlıyor.

Tanıtım filmi fiyatları da çekim yapılacak sektöre, çalışma saatlerine ve mekanlarına, kullanılan ekipmanlara ve ekstra hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Size en uygun fotoğraf çekimini yaptırmak için aklınızdaki konsepti çekim ekibine anlatmanız, size özel senaryo ve kurgu hazırlamalarını beklemeniz gerekiyor. İstediğiniz sonucu aldıkça ödediğiniz ücretin hiçbir önemi olmamalı.

Tanıtım Filminizi Çektirmek İster Misiniz?

Fotoğraf Danışmanı


Farkındalık yaratacak çekimler deneyimli ekiplerden çıkar. Çekim projesinin başlangıcından teslimine kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti: "Fotoman"

"Fotoğraf Çekmek Sanattır"

Sıkça Sorulan Sorular

- Tanıtım filmi nasıl çekilir?
Firma taleplerine göre hazırlanan senaryoya bağlı kalınarak şirket bölümleri, üretim merkezleri, yönetim ve çalışma ekipleri çekilir.
+ Tanıtım filmi maliyeti fazla mıdır?
Proje kapsamına göre maliyet değişebilir. Firmanın beklentileri, kullanılan ekipmanlar ve zaman kavramı da büyük rol oynar.
+ Tanıtım filmi kaç günde çekilir?
Eğer küçük bir firma iseniz 1 günlük çekim süresi yeterli olacaktır. Ancak firmanızın büyüklüğüne göre bu süre uzayabilir.

Neden Biz?

  • Türkiye’nin en iyi fotoğraf ekibi
  • Alanında uzman ve ödüllü fotoğrafçılar
  • Son teknoloji ekipmanlar
  • Kurumsal danışmanlık hizmeti
  • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti
  • Sektörel ve kişisel çözümler
  • Fotoğrafçılık Eğitimi - Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu
  • Laf olsun diye söylemiyoruz, biz bu işin kitabını yazdık

Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Sosyal Medyada Paylaş