Basın Fotoğrafçılığı

 • basın fotoğrafçılığı
 • basın fotoğrafçısı
 • basın fotoğrafçılığı
 • basın fotoğrafçısı

Basın Fotoğrafçılığı

Görsel ve Basılı Medyada Profesyonel Fotoğraflar!

Basın fotoğrafları kurumunuzun itibarını önemli ölçüde yansıtan ve etkileyen profesyonel fotoğraf çekimi çeşitlerinden biridir. Büyük bir firmaysanız, televizyon, dergi ve gazeteler ile yakın ilişki içindeyseniz basın fotoğrafçılığından yararlanmanız gerekir. Basın fotoğrafçılığı sayesinde markanızın basın ilişkilerini daha başarılı yürütürsünüz.

Doğru zamanda doğru yerde, marka gücünü yaşatacak basın çekimleri: Foto Life

Her evde yerini alan gazete ve dergiler ile internet mecralarında basın fotoğraflarınızın bulunması etkili pazarlama araçlarından biri oluyor. Televizyon, dergi ve gazetelere sizin görsellerinizi yollayacak, takipçilerinizi tanıtım ve basın toplantılarınızdan haberdar edecek bu çalışmalar sayesinde müşterileriniz ile yakın ilişki kurarken sektörünüzün de bilinen isimlerinden biri olmaya başlayacaksınız.

Herkes çeker, biz fark yaratırız!

[twentytwenty][/twentytwenty]

Markanızdan Haberdar Edin!

Var olan ve potansiyel müşterilerinize ulaşmak, markanızın ve ürünlerinizin güncel durumlarından haberdar etmek, haksız durumlarda kendinizi savunmak için basın açıklaması yapabilirsiniz.

Foto Life olarak biz de, basın açıklamaları ve toplantılarının çekimlerini kapsayan bu hizmetimizde firmanıza ait halkla ilişkiler etkinlikleri, eventler ve organizasyonlarınıza kadar geniş çapta basın fotoğrafı çekimi yapıyoruz.

Basın toplantılarınızda görsel imaj danışmanınız olmaya da hazırız. Muhabirlik ve kameramanlık deneyimlerine sahip profesyonel fotoğraf ekibimiz ile dilediğiniz konseptte basın fotoğrafları elde edebilirsiniz. Çektiğimiz basın fotoğrafları sektörel ihtiyaçlarınızı büyük ölçüde karşılayacaktır.

Neden Basın Fotoğrafçılığı? – Yayın Organlarında Etkili Tanıtımlar

Basın çekimleri genel olarak büyük kuruluşların önemli bir sunum ya da açıklama yapacakları zamanlarda ihtiyaç duydukları hizmetlerden. Hedef kitleye direkt ulaşmayı sağlayan basın toplantıları sırasında elde edilen basın fotoğrafları ile istenilen mecrada tanıtım yapmak mümkün oluyor. Eğer basın fotoğrafçılığı çekimlerinden yararlanırsanız markanızı daha iyi anlatırsınız.

Nasıl Olmalı? – Doyurucu Görsellik, Kaliteli Kimlik

Firmanızın basında yer alacak fotoğrafları binlerce insana ulaşacağı için özenle seçilmelidir. Prosfesyonel fotoğraf çekimi hizmetleri de bu nedenle var. Alanında uzman kişilerle çalıştığınız taktirde farklı açılardan çekilmiş onlarca fotoğraf içinden size en yakışan görseli seçebileceksiniz.

Basılı ya da görsel medyada sergilenecek fotoğraflarınız;

• Kurumsal,
• Dikkat çekici,
• Mesajınızı yansıtan,
• Yüksek çözünürlükte,
• Farklı olmalıdır.

Özel çekim hizmetlerine dahil edebileceğimiz basın fotoğrafçılığı fiyatları çekim yapılacak güne ve saate, sektöre, istenilen ekstra hizmetlere ve teslim modellerine göre değişiklik göstermektedir. Her fotoğraf ajansının hakkıyla yapamayacağı basın fotoğrafçılığı hizmetini almak için iyi bir araştırma yapmalı, ayıracağınız bütçeyi sınırlamamalısınız.

Özel Basın Fotoğrafçılığı Hizmeti – Fotolife

Basın çekimlerinin her alanında etkili hizmetler sunmayı sürdürüyoruz.

Sadece kurumlara hizmet vermiş olmayıp basın toplantılarına katılabilecek vakti bulamayan gazeteciler için de aynı hizmeti deneyimli kadromuz eşliğinde sunmaktayız. Böylece kaçırdığınız haber ve toplantı kalmayacak. Geniş çaplı basın kitimizde bülten, haber montajı, istenilen formatta kopya ve istenilen sayıda fotoğraf gibi hizmetler bulunmaktadır.

Foto Life uzman çekim ekibi ile toplantılarınızda yanınızda yer almaya ve yayın organlarına firma kimliğinizi en iyi yansıtacak görseller sunmaya devam ediyor. Ayrıntılı bilgi için fotolife iletişim bilgilerinden bizi arayabilirsiniz…

Fotoğraf Danışmanı


Farkındalık yaratacak çekimler deneyimli ekiplerden çıkar. Çekim projesinin başlangıcından teslimine kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti: "Fotoman"

"Fotoğraf Çekmek Sanattır"

Sıkça Sorulan Sorular

- Basın fotoğrafçılığının diğerlerinden farkı nedir?
Basın fotoğrafçılığı diğer türlere göre farklı bir uzmanlık alanı ister. En önemli özelliği ise pratikliktir. Şayet bir olay yeri fotoğrafları isteniyorsa kişinin anlık çekimleri hemen planlanması şarttır.
+ Neden basın fotoğrafçılığına ihtiyaç duyarız?
Kuruluşunuzdan haberleri, yeni ürün ve hizmetlerinizi daha çok kişiye duyurmak için basın fotoğrafçılığından yararlanırsınız. Basın toplantılarınızın çekimlerini yaptırırsınız.
+ Basın fotoğrafçılığı ücreti ne kadardır?
Bu hizmet için net bir rakam vermek doğru değildir. Çünkü çekim süresi, gidilmesi gereken mekan ve prodüksiyonun büyüklüğü bu rakamı direk olarak etkilemektedir.

Neden Biz?

 • Türkiye’nin en iyi fotoğraf ekibi
 • Alanında uzman ve ödüllü fotoğrafçılar
 • Son teknoloji ekipmanlar
 • Kurumsal danışmanlık hizmeti
 • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti
 • Sektörel ve kişisel çözümler
 • Fotoğrafçılık Eğitimi - Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu
 • Laf olsun diye söylemiyoruz, biz bu işin kitabını yazdık

Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Sosyal Medyada Paylaş