Çocuk Fotoğrafçılığı

  • çocuk fotoğraf çekimi
  • çocuk fotoğraf çekimi

Çocuk Fotoğrafçılığı

Çocuklarınızın Hikayesini Paylaşın…

Hızla büyüyen çocuklarınızın unutulmaz anlarını fotoğraf makinelerinizde sonsuzlaştırmayı seviyorsunuz fakat daha kaliteli fotoğraflar elde etmeyi mi arzuluyorsunuz? Küçük yaramazları belirli bir konseptte fotoğraflayan çocuk fotoğraf çekimi ile özel karelere sahip olacaksınız. Çocuk fotoğrafçısı ajansları sayesinde çocuğunuzun büyüme sürecinde birbirinden kaliteli fotoğraflar edineceksiniz.

Çocuğunuzun en değerli anlarını, zamanla yaşadığı değişimi kare kare saklama imkanı…

 

Zaman hızla geçiyor değil mi? Çocuklarımız da her geçen gün büyüyor. Onlara ilerde bebeklik ve çocukluk zamanlarını daha iyi anlatmak, anıların unutulmaz olmasını sağlamak artık çok kolay. Çocuk fotoğraf çekimi ile doğum günlerinden senaryolu çekimlere kadar farklı fotoğraf çalışmaları sayesinde yaşadıklarınızı benzersiz kılacak profesyonel fotoğraf çekimi yapılmış karelere sahip oluyorsunuz.

Başarılı bir çocuk fotoğrafçısı ekibi ile aşama aşama kayıt altına alınan özel günler muhteşem çocuk fotoğraf çekimlerine dönüşebiliyor.

Herkes çeker, biz fark yaratırız!

 

[twentytwenty][/twentytwenty]

Neden Çocuk Fotoğrafçılığı? – Hatırlamalarını, Unutmamalarını Sağlayın

Çocuklarınız belirli bir yaşa kadar yaşadıkları olayları hatırlamazlar. Onlara doğum günlerini, okula başladıkları günü hatırlatmak ya da kurgulu fotoğraflarla eğlenceli deneyimler yaşatmak istiyorsanız çocuk fotoğrafçılığı tam size göre. Ayrıca, çocuklarınız için doğum günü fotoğraf çekimi, doğum fotoğraf çekimi de yaptırabilirsiniz. Gelecekte baktıkça mutlu olacağınız profesyonel çocuk fotoğrafı çekimi ile duvarlarınızı süsleyecek görsellere ulaşabilirsiniz.

Onların Dünyasına Yolculuk Edin…

Çocukların renkli dünyasını fotoğraf karelerine aktarmak fotoğrafçılar için de büyük bir keyif. Çocuklar için özel konsept hazırlamak, onların istekleri doğrultusunda çocuk fotoğraf çekimleri yapmak profesyonellere de farklı bir bakış açısı katıyor. Stüdyoda ve şehrin en güzel yerlerinde yapılan çekimlerde eğlenceli anlar yaşanıyor. Çocuk fotoğrafçısı olarak hizmet veren ajanslar senaryolu çekimlerle çocuğunuzun mutlu bir şekilde poz vermesini sağlıyor.

Çocuk fotoğraf çekimleri fiyatları, çekim konseptine, kullanılacak mekan çekimleri ve ekipmanlara, çekim süresine, talep edilen ekstra hizmetlere göre değişir. Ayrıca çocuk fotoğrafçısı olarak çalıştığınız kişinin uzmanlığı da fiyatları etkiler. Kaliteli görseller için fiyat değil, elde edilen sonuca göre hareket etmek gerekir.

Nasıl Olmalı? – Profesyonel Ekiplerle Çalışın!

Çocuk fotoğrafçılığı herkesin hakkıyla veremeyeceği bir hizmet. Sürekli hareket eden ve sıkılgan bir çocuğu fotoğraflamak sabır ve deneyim ister. Bu nedenle daima işin ehli kişilerden hizmet almak gerekir. Referansları kaliteli, ismini daha önce duyduğunuz ve tavsiye edilen çocuk fotoğrafçısı ile çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu nedenle:

• Çekim konseptleri stüdyo ve dış mekana göre düzenlenmeli.
• Çocukların ve ailelerin beklentilerine göre hareket edilmeli.
• Stüdyo çekimlerinde ışık düzenlemesi yapılmalı.
• Photoshop gibi düzenleme programları ile kusursuz görüntü yakalanmalı.
Çocuk fotoğraf çekimi için ailenin istediği formatlarda teslim işlemleri tamamlanmalıdır.

Deneyimli ve yaratıcı fotoğrafçılar ile çalıştığınızda tatmin edici görselleriniz olacak. Çocuklarınızı emin ellere bırakmanın yararını göreceksiniz.

Foto Life Çocuklarınız Büyürken De Yanınızda!

Foto Life profesyonel fotoğraf çekimleri ile her alanda olduğu gibi yine yanınızda. Çocuklarınızın özel anlarını, büyüme süreçlerini sizlere unutulmayacak fotoğraf kareleri ile hediye ediyor. Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti veren çocuk fotoğrafçısı ekibimizden destek alarak kreatif görsellere sahip olacaksınız. Son teknoloji ekipmanlar ve nitelikli çalışma prensibimiz ile hep destek, tam destek!

Fotoğraf Danışmanı


Farkındalık yaratacak çekimler deneyimli ekiplerden çıkar. Çekim projesinin başlangıcından teslimine kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti: "Fotoman"

"Fotoğraf Çekmek Sanattır"

Sıkça Sorulan Sorular

- Belirli bir yaş aralığınız var mı?
Çocuk fotoğrafçılığında 3 – 15 yaş aralığı temel alınır. Ancak bu kesin bir kriter değildir. Detay için bizi arayabilirsiniz.
+ Çekimler nerede oluyor?
Ailenin taleplerine göre konseptin gerektirdiği şekilde stüdyo ve açık hava çekimleri yapılmaktadır.
+ Çekim öncesi öneriniz var mı?
Çekimden önce çocuklarınızı fotoğraf çekimi hakkında bilgilendirmeniz önemli. Mutlu bireyler mutlu fotoğraflara sahip olur.

Neden Biz?

  • Türkiye’nin en iyi fotoğraf ekibi
  • Alanında uzman ve ödüllü fotoğrafçılar
  • Son teknoloji ekipmanlar
  • Kurumsal danışmanlık hizmeti
  • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti
  • Sektörel ve kişisel çözümler
  • Fotoğrafçılık Eğitimi - Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu
  • Laf olsun diye söylemiyoruz, biz bu işin kitabını yazdık

Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Sosyal Medyada Paylaş