Reklam Çekimi

 • reklam fotoğrafçılığı
 • reklam çekimleri
 • reklam fotoğrafçılığı
 • reklam çekimleri

Reklam Çekimi

Devir Reklam Devri! – Tanıtımın Önlenemez Gücü!

Reklam fotoğrafçılığının yaratıcı ve keyifli dünyasına adım atmak ister misiniz? Firmanızın tanıtım kampanyalarında kullanacağınız ürün ve hizmet fotoğrafları profesyonel reklam fotoğrafçısı kadrosu ile potansiyel müşterilerinizi ikna edecek tanıtım silahlarına dönüşüyor. Size sadece başarılı satış grafiğinizi takip etmek kalıyor…

Görsel ve işitsel şölenle müşterilerinizin kalbine nokta atışı yapan reklam çekimleri…

Sektörel fotoğrafçılık olarak da adlandırılabilecek reklam fotoğrafçılığı, görsellerin profesyonel çekim teknikleri ile farklı açılardan karelenerek, ambalaj özellikleri, firma ismi ve logosu görünür şekilde düzenlenmesine dayanır. Reklam fotoğraf çekimi ürünler için en uygun ortamda uzaklık, ışık ve yakınlık ayarları yapılarak kullanıcıya sade ve anlaşılır bir şekilde sunulmalıdır. Reklamcılığın en sağlam ayaklarından biri olan profesyonel fotoğraf çekimi hizmetinin kaliteli olması kurumsal kimliğinize de yarar sağlayacaktır. Bu nedenle bilinen bir reklam fotoğrafçısı ya da reklam çekimi ajansıyla çalışmanız gerekir.

Herkes çeker, biz fark yaratırız!

 

[twentytwenty][/twentytwenty]

Tam 12’den Vuran Reklamlar! Reklam Fotoğrafçılığı!

Reklam fotoğrafçılığı dikkat ve özen gerektiren bir çalışma. İzleyiciyi etkileyecek ve diğer reklamlardan fark yaratacak tanıtımlar her firmanın talebi olacaktır. Reklam fotoğrafçısı olarak bizlere düşense firmaların özel taleplerini karşılamaktır.

Sektörel özelliklerde, ihtiyaçlara yönelik hazırlanması nedeniyle reklam fotoğraf çekimi tanıtım türleri içinde akılda kalıcı olması ve hızlı dönüşler alınması nedeniyle idealdir.

Reklam Çekimleri İle Milyonlara Seslenin!

Fotoğraflar yüzlerce sözcükle anlatmaya çalıştıklarınızı özetler adeta. Doğru çekilmiş bir kare sayfalarca yapılan bir tanıtımdan daha etkili olabilir. Görsellere eklenen kısa bir cümle de ürünlerin satış ve pazarlamasına katkı sağlayabilir. Reklam fotoğrafçılığı ajansları da burada devreye girerek hem içerik hem de çekim hizmeti sunarlar.

Profesyonel bir reklam fotoğrafçısı ekibinin çalışmasını gerektiren çekimlere estetik ve mekan cazibesi de katıldıktan sonra başarı sağlanmaktadır. Reklam fotoğraf çekimi hizmetini tercih etmeniz için en önemli nedenler ise;

• 7/24 tanıtım yapmak.
• Web sitelerinizde yayınlanacak başarılı görseller elde etmek.
• E-ticaret tanıtımlarını kuvvetlendirmek.
• Farklı ve ilgi uyandırıcı olmak.
• Firma ismini ve logosunu akıllara kazımak.
• Broşür ve kataloglarınızda kullanabileceğiniz materyaller elde etmek.
• Prestijinizi artırmak olmalıdır.

Güven Kazanan, Akılda Kalan, Fark Yaratan Reklamlar – Nasıl Olmalı?

Kullanıcıyı etkilemek için çekilen fotoğrafların öncelikle bir hikayesi olması gerekmektedir. Dikkat çekmek için hazırlanan görseller müşterilerinizi ikna edemeyecekse işinize yaramayacaktır. Ayrıca gazete, dergi, katalog çekimi, insert ve el ilanı gibi basılı reklam araçlarında kullanılacaksa, fotoğrafların çözünürlükleri yüksek olmalıdır. Reklam fotoğrafçılığı çekimlerinden sonra ürünün hiçbir yönden parlamaması için retouch çalışmalarının da yapılması gerekir. İşini bilen bir reklam fotoğrafçısı retouch süreçlerini sorunsuzca yürütecektir. İnternet ortamında kullanılacak olanlar ise içerdikleri renk sayısına göre kaliteli çözünürlükte olmalıdır.

Reklam fotoğrafçılığı tanıtım sektörünün en tercih edilen anlatım yöntemlerinden biri. Reklam fotoğraf çekimi fiyatları çekim yapılacak sektöre, çalışma saatlerine ve mekanlarına, kullanılan ekipmanlara ve ekstra hizmetlere göre değişiklik gösterir. Ayrıca reklam fotoğrafçısı olarak çalıştığınız kadronun alandaki uzmanlığında göre de reklam fotoğrafçılığı fiyatları farklılaşır. Bu nedenle reklam fotoğrafçılığı hizmetini almak için iyi bir araştırma yapmalı, ayıracağınız bütçeyi sınırlamamalısınız.

Foto Life – İşin Uzmanından Reklam Fotoğrafçılığı!

Foto Life kurumsal hizmetlerinden bir yenisini daha sizlerle buluşturuyor. Başarılı reklam fotoğrafçılığı ile gelirlerinizi artırmanızı sağlayan ve firma kimliğinizi yücelten Foto Life, özel çalışmaları ile çözüm ortağınız da oluyor.

Profesyonel reklam fotoğrafçısı ekibimizle senaryo yazımı, reklam fotoğraf çekimi ve retouch işlemlerimizde kusursuzluk ilkesi ile hareketle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Siz de firmanıza;

• kalite,
• güven,
• prestij ve
• kar sağlamak istiyorsanız ailemizin bir parçası olmalısınız.

Foto Life fotoğraf sanatının her alanında hizmetler sunan profesyonel bir ekiptir.

Herkese hitap eden fiyatlarla yaratıcı reklam fotoğrafçılığı çekimleri!

Fotoğraf Danışmanı


Farkındalık yaratacak çekimler deneyimli ekiplerden çıkar. Çekim projesinin başlangıcından teslimine kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti: "Fotoman"

"Fotoğraf Çekmek Sanattır"

Sıkça Sorulan Sorular

- Açık alanda reklam çekiyor musunuz?
Reklamlarımız stüdyo ve açık alan çekimleri olarak ayrılıyor. Hizmet verilecek sektöre ve çekim hikayesine göre kullanılacak alanlar belirleniyor.
+ Reklamlarda oyuncu kullanıyor musunuz?
Talep edildiği taktirde ve senaryoya uygun ise mankenli ve oyunculu çekimlerimiz yapılmaktadır.
+ Reklam çekimi fotoğraf mı video mu oluyor?
Ürün çekimlerinde genellikle fotoğraf çekimleri yapılırken talep halinde her sektör için video şeklinde reklam çekimleri yapılmaktadır.

Neden Biz?

 • Türkiye’nin en iyi fotoğraf ekibi
 • Alanında uzman ve ödüllü fotoğrafçılar
 • Son teknoloji ekipmanlar
 • Kurumsal danışmanlık hizmeti
 • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti
 • Sektörel ve kişisel çözümler
 • Fotoğrafçılık Eğitimi - Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu
 • Laf olsun diye söylemiyoruz, biz bu işin kitabını yazdık

Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Sosyal Medyada Paylaş