Seyahat Fotoğrafçılığı

  • seyahat çekim
  • seyahat çekim

Seyahat Fotoğrafçılığı

Hem Geziyoruz Hem Çekiyoruz!

Şehrinizi, tarihi ve turistik mekanlarınızı, yaşadığınız bölgeyi seyahat fotoğrafçılığının sınırsız anlatım gücü ile tanıtabilirsiniz. Seyahatleriniz de yazı ve sözlerle anlatmakla uğraşmayacağınız güzellikleri profesyonel fotoğraf çekimi sayesinde daha etkili ve hızlı bir şekilde dile getireceksiniz. Unutmayın, bir fotoğraf bin sözden etkilidir!

Fotoğraf çekmek seyahate çıkmaktır. Foto Life ile keyifli bir yolculuğa var mısınız?

Seyyahların ve bloggerların kullandıkları bu çekim yöntemi, kişilerin internet üzerinden diledikleri yeri gezmelerini sağlıyor. Web sitesi olan belediye ve ilçelerin de özellikle bu seyahat fotoğrafları çekimleri ile tanıtımları yapılabiliyor. Seyahat fotoğrafçılığı hem hobi hem de resmi tanıtım amaçlı kullanılıyor.

Herkes çeker, biz fark yaratırız!

[twentytwenty][/twentytwenty]

Neden Seyahat Fotoğrafçılığı? – 80 Günde Devr-i Alem!

Seyahat fotoğrafları çekmek, ülkeleri, şehirleri, mekanları ve doğal güzellikleri anlatmak demektir. Genel olarak hobi şeklinde yapılan bu çekimler günümüzde reklam aracı olarak da kullanılmaktadır. Örneğin; turizm şirketlerinin afişleri Türkiye’nin farklı bölgelerinden fotoğraflar ile hazırlanırken kent belediyeleri de bölgelerini tanıtmak için aynı yöntemi kullanırlar.

Ayrıca gezi sitesi sahipleri ya da blogları dünyadan ve Türkiye’den görseller ile kullanıcılara evlerinden, iş yerlerinden dünyayı gezme olanağı tanıyor. Çeşitli bilgiler ve notlarla süslenen seyahat fotoğraf çekimi en etkili tanıtımı yapıyor. Seyahat fotoğrafları her yerde ilgi çekiyor.

Geçmişi, Bugünü, Geleceği Anlatan Fotoğraflar!

Gezginlerin yakaladıkları karelerden ya da profesyonel fotoğrafçıların yaptığı çalışmalardan ortaya çıkan seyahat fotoğrafları günümüzde etkisi büyük, geri dönüşü verimli olan reklam araçlarından biri. Özellikle turizm sektörünün kullandığı seyahat fotoğrafçılığı, dergilerden e-ticaret sitelerine her yerde karşımıza çıkıyor. Tur firmaları organizasyon görsellerini hazırlarken seyahat fotoğrafçılarından destek alıyorlar.

Foto Life Ekibinden Etkileyici Seyahat Fotoğrafları…

Seyahat fotoğrafçılığı oldukça zor bir iştir. Foto Life da profesyonel kadrosu sizlere tam olarak aradığınız standartta çalışmalar sunuyor. Türkiye’nin güzelliklerini sergileyen binlerce fotoğraf ile oluşturduğumuz referanslarımıza yurtdışı projelerimizi de katıyor, sektörümüzün öncüsü oluyoruz.

Seyahat fotoğrafları çekmek isteyenlere akademik eğitimler sunuyor, profesyonellere ise çalışma ortaklığı teklif ediyoruz. Ülkenizin ve şehrinizin en güzel karelerini çekerken;

• Gidilen yerin davranış biçimlerini ve vücut dilini öğreniyoruz.
• Son teknoloji makinalar ile çekim yapıyoruz.
• Hava koşullarına uygun hareket ediyoruz.
• Seyahatlerimizi kolaylaştırmak için hızlı çalışıyoruz.
• Düzenleme aşaması sonucu en iyi görselleri müşterilerimize sunuyoruz.

Siz de sektörünüzde fark yaratmak ve kalıcı olmak, kullanıcılarınıza dünyayı dolaştırmak istiyorsanız bizimle birlikte deklanşöre basmalısınız…

Fotoğraf Danışmanı


Farkındalık yaratacak çekimler deneyimli ekiplerden çıkar. Çekim projesinin başlangıcından teslimine kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti: "Fotoman"

"Fotoğraf Çekmek Sanattır"

Sıkça Sorulan Sorular

- Nerelerde çekim yapıyorsunuz?
Yurtiçi ve yurtdışı farklı ülke ve kentlerde çekimler gerçekleştiriyoruz. Tarihi ve turistik mekan ile bölge çekimleri de yapıyoruz.
+ Çekimler kaç gün sürüyor?
Seyahat fotoğrafçılığında yapılacak projeye göre çekim süresi değişebilir. Hangi ülke ve şehirde nerelerin çekileceği proje süresinde etkilidir.
+ Seyahat fotoğrafçılığının maliyeti fazla mı?
Projenin büyüklüğüne göre maliyet değişir. Dergiler için ayrı, turizm sektörü ve diğer kullanım alanları için proje bazlı ücretlendirmeler yapılır.

Neden Biz?

  • Türkiye’nin en iyi fotoğraf ekibi
  • Alanında uzman ve ödüllü fotoğrafçılar
  • Son teknoloji ekipmanlar
  • Kurumsal danışmanlık hizmeti
  • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti
  • Sektörel ve kişisel çözümler
  • Fotoğrafçılık Eğitimi - Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu
  • Laf olsun diye söylemiyoruz, biz bu işin kitabını yazdık

Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Sosyal Medyada Paylaş