Açılış ve Etkinlik Çekimleri

  • etkinlik fotoğrafçılığı
  • etkinlik fotoğrafçılığı

Açılış ve Etkinlik Çekimleri

Sektöre Attığınız İlk Adımları, Etkinliklerinizi Ölümsüzleştirin!

Açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı ile artık attığınız her adım kayıt altında…

Bir kurumun ya da şirketin açılış, event ve etkinlik gibi organizasyonlarında elbette ki profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerine ihtiyacı olacak. Sektöre yeni girmiş ya da yıllardır var olan firmalar yapacakları tanıtımlarda önemli rol oynayan ve etkili bir iletişim ayağı olan etkinlik fotoğrafçılığı basın konumlandırmasında, sunumlarda veya benzer tanıtım materyallerinde en etkili karelerin kullanılmasını sağlıyor. Etkinlik fotoğrafçısı temin eden ajanslarla çalışılarak kurumsal kimlik desteklenmiş oluyor.

 

Profesyonel, kaliteli ve hedef kitleye yönelik açılış ve etkinlik çekimleri: Foto Life

 

Profesyonel etkinlik fotoğrafçısı tarafından hazırlanan açılış ve etkinlik fotoğrafları en güçlü tanıtım araçlarından olan internet ve gazetelerde yer alır. Etkinlik görselleriniz markanızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlarken fotoğraf arşivi oluşturmanızı ve yeni iş birlikleri kurmanızı kolaylaştırır.

Açılış fotoğrafçılığı sektöre attığınız ilk adımda bile sizi profesyonelce yansıtır. Açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı ile isterseniz yeni sezon defilelerinizi, isterseniz bayi açılışınızı, isterseniz katıldığınız seminerleri binlerce insana aynı anda gösterebilirsiniz.

 

Herkes çeker, biz fark yaratırız!

 

[twentytwenty][/twentytwenty]

Neden Açılış ve Etkinlik Fotoğrafçılığı? – Adınızı Duyurun!

Firmaların özellikle basın servislerine göndermek ya da web sitelerinde sergilemek amaçlı aldıkları açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı hizmeti, kurumsal kimliği tamamlamada yardımcı unsurlardan biri. Tekstilden turizme, eğlence sektöründen otomotive kadar farklı alanlarda yararlanılan açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı kurumsal kimliğinizi profesyonelce oluşturmanızı sağlıyor. Etkinlik fotoğrafçısı açılışlarınızın başından sonuna kadar yanınızda yer alarak en güzel fotoğrafları yakalıyor.

Nasıl Büyüdüğünüzü Belgeleyin! Etkinlik Fotoğrafçılığı!

Kişiler artık güvenmedikleri, şubeleri ve kaliteli referansları olmayan markaları tercih etmiyorlar. Dünyaca ünlü markalardan alışverişlerini yapan insanlar hizmet ve ürünleri iyice araştırıp incelemek istiyorlar. Bu bağlamda firmaların açılış fotoğrafçılığı ve tanıtım etkinlikleriyle müşterilerine sunacakları fotoğraflara sahip olmaları gerekiyor. Tanıttıkları ürünün ya da açılan yeni bir şubenin profesyonel görsellerinin tanıtım araçlarında sergilenmesi ile müşterilere güven aşılanmış oluyor.

Siz de yeni ya da eski bir firma olun, fark etmez, düzenlediğiniz organizasyonlarda çektirdiğiniz fotoğraflar ile tahmin etmediğiniz kadar etkili tanıtımlar gerçekleştireceksiniz. Kurumsal referanslarınızı yansıtacaksınız. 

Nasıl Olmalı? – Fotoğrafçınızı İyi Seçin!

Etkinlik fotoğrafçılığı için uzman bir fotoğrafçı ile çalışmanız önemli. Belirli nitelikleri karşılamayan sözde etkinlik fotoğrafçısı gecenizin istediğiniz gibi bitmemesine neden olabilir. Bu yüzden etkinlik fotoğrafçınızın sahip olması gerekenler;

Perspektif: Her etkinliği kendi hikayesine göre değerlendirmeli ve farklı bakış açıları oluşturmalıdır. Kullanacağı fotoğraf açıları çok olmalı ve yaratıcılık içermelidir.

Esneklik: Değişken durumlar karışında esnek olmalı ve her daim çalışabilmelidir. Pratik çözümler ile bulunulan ortama ayak uydurmalıdır.

Profesyonellik: Alkollü olan açılış ve etkinliklerde çekimler belirli bir saate kadar yapılmalı ve katılımcıların gösterdikleri tepkilere karşı anlayışlı olunmalıdır.

Eğer fotoğrafçınız bu özelliklere sahip olursa;

• Farklı,
• Dikkat çekici,
• Etkileyici,
• Nitelikli çalışmalar sunarlar.

Açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı hizmetini her firma vermez. Bu nedenle ücretler ajansın kriterlerine göre değişir. Genel olarak etkinlik ve açılış fotoğrafçılığı fiyatları çekim yapılacak sektöre, çalışma saatlerine ve mekanlarına, kullanılan ekipmanlara ve ekstra hizmetlere göre değişiklik gösterir. Ayrıca etkinlik fotoğrafçısı olarak çalıştığınız kişinin uzmanlığı da açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı fiyatlarını etkiler.

Foto Life İle Başarılı Organizasyonlar!

Foto Life firmanızın açılış ve etkinliklerinde sunduğu fotoğrafçılık hizmetleri ile her daim yanınızda. Basında ve sanal ortamda paylaşacağınız görsellerinizi profesyonelce hazırlayan etkinlik fotoğrafçısı ekibimiz reklam çalışmalarınızda da bu çekimlerden yararlanmanızı sağlıyor.

Kamu ve özel kuruluşların açılışlarında en özel kareleri yakalıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile açılışlarınızın her anını ölümsüzleştirerek gelişiminizi geleceğe taşıyabilirsiniz. Açılış fotoğrafçılığı ve etkinlik tanıtımı ile rakiplerinize fark atacağınız görsellere sahip olacaksınız.

Kapalı veya açık alan organizasyonlarınızda gerekli teknik donanım ile uzman kadromuz sizlerle…

Fotoğraf Danışmanı


Farkındalık yaratacak çekimler deneyimli ekiplerden çıkar. Çekim projesinin başlangıcından teslimine kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti: "Fotoman"

"Fotoğraf Çekmek Sanattır"

Sıkça Sorulan Sorular

- Açılış fotoğrafları için özel ekipmanlar var mı?
Açılışlar genellikle kalabalık olan etkinlikler. Bu yüzden uzaktan çekim yapan ve netlik ayarı kuvvetli olan makineleri tercih ederiz.
+ Ekibiniz sadece İstanbul’da mı hizmet veriyor?
Türkiye’nin her yerine çekim hizmeti vermekteyiz. Açılışlarınızdan 1 hafta önce firmamızı bilgilendirdiğinizde yanınızda yer alıyoruz.
+ Etkinlik fotoğraflarının ücretleri ne kadar?
Çekim ücretleri organizasyonun düzenlendiği şehre, kullanılacak ekipmanlara, baskı modellerine göre değişiklik göstermektedir.

Neden Biz?

  • Türkiye’nin en iyi fotoğraf ekibi
  • Alanında uzman ve ödüllü fotoğrafçılar
  • Son teknoloji ekipmanlar
  • Kurumsal danışmanlık hizmeti
  • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti
  • Sektörel ve kişisel çözümler
  • Fotoğrafçılık Eğitimi - Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu
  • Laf olsun diye söylemiyoruz, biz bu işin kitabını yazdık

Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Sosyal Medyada Paylaş