Hamilelik ve Doğum Fotoğrafçılığı

Hamilelik ve Doğum Fotoğrafçılığı

Bebeğiniz İle İlk Saniyeler Profesyonel Fotoğraflarda!

Bir kadının hayatında yaşayacağı en önemli deneyim anne olmaktır. Hamilelik süreci ve doğum sonrası yaşanan muhteşem anlar çiftlerin unutamayacakları anılarıdır. Bu anıları aileleri ve dostları ile paylaşmak isteyenler, gelecekte çocuklarına anlatmak isteyenler yeni yeni bir akım olarak karşımıza çıkan doğum fotoğrafçılığı hizmetlerinden yararlanıyorlar. Hastanelerde ve fotoğraf ajanslarında doğum fotoğrafçısı yeni bir trend olarak karşımıza çıkıyor.

Bebeğinizin aldığı ilk nefes, eşinizin heyecanlı bekleyişi, doğum fotoğrafçılığı ile anlamlanıyor…

Siz de bebeğinizin aldığı ilk nefesi, eşinizin ve ailenizin heyecanlı bekleyişlerini, bebeğinizle ilk tanışma anlarınızı, ilk kez onu öptüğünüz anı, ilk uykusunu ve dostlarınızın sevinçlerini kare kare ölümsüzleştirmek istiyorsanız doğum fotoğrafçılığı profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Alanında uzman doğum fotoğrafçısı ekibimiz unutamayacağınız anları sizler için fotoğraflayacak…

Herkes çeker, biz fark yaratırız!

[twentytwenty][/twentytwenty]

Adım Adım Dünyaya Geliş…

Hamilelik süreci anne olan herkesin yaşadığı unutulmaz bir deneyim. Bu süreçte anne adayının fiziksel değişimi görülmeye değer bir hal alır. Dolayısıyla hamilelik fotoğrafı çekmek artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Ancak deneyimli bir hamilelik ve doğum fotoğrafçısı bulmak gerçekten zordur.

Ufak dokunuşlar ile sanata dönüşen görseller ilerde çocuğunuzla paylaşabileceğiniz somutlaşmış anılar oluyor. Ayrıca doğum anının ve sonrasının yaşattığı mutlulukla karışık olan gerilim ve heyecan sonradan sizin de görmek isteyeceğiniz eğlenceli görüntüler ortaya çıkarıyor. Doğum fotoğrafçısı ilk heyecanlarınızı sanatsal bakış açısıyla fotoğraflıyor.

Doğum Fotoğrafçınızı Nasıl Seçeceksiniz?

Web sitesini toplama fotoğraflarla doldurmuş olanı değil size iyi referanslar sunan doğum fotoğrafçısını seçmelisiniz. Yurt içi ve yurt dışı sitelerden aldığı görüntüler ile kendine portfolyo oluşturan kişiler sizi yanıltacaktır.

Öncelikle eğitimli ve sadece bu alanda uzmanlaşan kişilerle çalışmalısınız. Fotoğrafçınızın toplamda kaç hamilelik ve doğum fotoğrafı çektiğini öğrenmeli, örnek sunumlar istemelisiniz.

Sık yapılan yanlışlardan biri olarak paket fiyatlara kanmamalı ve özel anlarınızı mümkün olduğunca iyi kaydedilmesi için bütçenizi zorlamalısınız. Yüksek çözünürlükte, baskı ve DVD kalitesinde fotoğraflarınızı teslim almalısınız.

Bunların dışında ilk ve en önemli şey aslında 24 saat fotoğrafçınıza ulaşabilmenizdir. Çünkü doğum aniden gerçekleşen bir olaydır ve hazır olmanızı beklemez. Doğum fotoğrafçısı diye anlaştığınız kişinin telefonlarınıza çıkmamasını istemezsiniz.

Doğum bebek ve çocuk fotoğrafçılığı çekim türleri içinde en zor ve özel olanlardan. Dikkatle çalışılan uzunca bir süreci kapsayan bu zamanda doğum fotoğrafçılığı fiyatları da değişiklik gösteriyor. Ekstra talepler ve albüm seçenekleri de ücretlerin belirlenmesinde kriter oluyor.

Foto Life – Bebeğiniz İle İlk Anınızda Yanınızda!

Bebeğinizi aldığı ilk nefesinden sizinle ilk kucaklaşmasına kadar olan en özel pozlarını profesyonel kişilerce fotoğraflıyoruz. Foto Life deneyimli doğum fotoğrafçısı ekibi ile unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirirken yanınızda yer alıyor…

Fotoğraflarınızı isteğinize göre dijital ortamda en yüksek çözünürlükte sunarken aynı zamanda basılabilir özellikte hazırlıyoruz. Aşağıdaki hizmetlerimizden 7/24 yararlanma imkanı sunuyoruz.

• Doğum Fotoğrafları
• Doğum Filmi
• Hamilelik Fotoğrafları
• Konsept Bebek Fotoğrafları
• Aile Fotoğrafları
• İsim Duaları
• Vaftiz Törenleri yüksek baskı kalitesinde teslim ediliyor.

Fotoğraf Danışmanı


Farkındalık yaratacak çekimler deneyimli ekiplerden çıkar. Çekim projesinin başlangıcından teslimine kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti: "Fotoman"

"Fotoğraf Çekmek Sanattır"

Sıkça Sorulan Sorular

- Hamilelik sürecinde nasıl çekim yapıyorsunuz?
Anne ve baba adayının isteğine göre aylık çekimler ile annenin yaşadığı değişimler gözlemleniyor. Ayrıca doktor kontrol süreçleri de kayıt ediliyor.
+ Doğum sırasında fotoğraf çekiliyor mu?
Hastanenin izin vermesi ve ailenin istemesi durumunda doğum süresince fotoğraflar çekilebilmektedir.
+ Bebek fotoğrafları da çekiyor musunuz?
Talep dahilinde bebeklerinizin yeni yaşlarını, büyüme süreçlerini ölümsüzleştiriyoruz. Doğum günü partileri çekimlerimizden de bu anlamda yararlanabilirsiniz.

Neden Biz?

  • Türkiye’nin en iyi fotoğraf ekibi
  • Alanında uzman ve ödüllü fotoğrafçılar
  • Son teknoloji ekipmanlar
  • Kurumsal danışmanlık hizmeti
  • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti
  • Sektörel ve kişisel çözümler
  • Fotoğrafçılık Eğitimi - Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu
  • Laf olsun diye söylemiyoruz, biz bu işin kitabını yazdık

Fotoğraf Ekibimiz

Profesyonel Fotoğrafçılarımız
Sosyal Medyada Paylaş